17 Eylül 2019, İstanbul - “Ateşli Çocuğa Yaklaşım, Akılcı Antibiyotik Kullanımı ve Antibiyotik Direnci” Toplantısının Video Kayıtları-Slayt Setleri Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği Onlıne TV-Sunu Merkezi’ne Eklendi...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

17 EYLÜL 2019, İSTANBUL - "ATEŞLİ ÇOCUĞA YAKLAŞIM,
AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI VE ANTİBİYOTİK DİRENCİ" TOPLANTISININ
VİDEO KAYITLARI-SLAYT SETLERİ
ÇOCUK ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE BAĞIŞIKLAMA DERNEĞİ
ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Yüz yüze toplantı organizasyonu BİLİMSEL BİLİŞİM tarafından yapılan Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği 17 Eylül 2019, İstanbul Toplantısı Uzm. Dr. Olcay YASA'nın oturum başkanlığında; Doç. Dr. Eda KEPENEKLİ ve Doç. Dr. Hacer AKTÜRK'ün sunumlarıyla gerçekleşti.

Toplantımız Uzm. Dr. Olcay YASA, Doç. Dr. Eda KEPENEKLİ ve Doç. Dr. Hacer AKTÜRK'ün Hilton İstanbul Kozyatağı'ndaki yüz yüze katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Aşağıda listesi bulunan, bu toplantıya ait toplam 5 adet sunumun 3 adet video kaydı slaytları ile senkronize bir şekilde konu başlıklarına göre indekslenmiş olarak www.cocukenfeksiyondernegi.org, ONLINE TV'ye, 2 adet slayt seti ise video şeklinde www.cocukenfeksiyondernegi.org, SUNU MERKEZİ'ne eklendi.

İyi seyirler dileriz.

"ÇOCUK ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE BAĞIŞIKLAMA DERNEĞİ"
17 EYLÜL 2019, İSTANBUL TOPLANTISI


Oturum Başkanı
Uzm. Dr. Olcay YASA

*Akılcı Antibiyotik Kullanımı ve Antibiyotik Direnci
Doç. Dr. Eda KEPENEKLİ

*Ateşli Çocuğa Yaklaşım
Doç. Dr. Hacer AKTÜRK

*Soru-Cevap

www.cocukenfeksiyondernegi.org

Bu gönderiyi paylaş

Bir yorum yaz