“Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği Akşam Toplantıları” 19 Eylül 2019, İstanbul Toplantısı Canlı Yayınının Video Kaydı-Slaytları Online TV-Sunu Merkezi’ne Eklendi...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

"ÇOCUK ENFEKSİYON HASTALIKLARI ve BAĞIŞIKLAMA DERNEĞİ AKŞAM TOPLANTILARI"
19 EYLÜL 2019, İSTANBUL TOPLANTISI CANLI YAYINININ
VİDEO KAYDI-SLAYTLARI ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

19 Eylül 2019 Perşembe günü İstanbul'da "Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği Akşam Toplantıları" kapsamında Prof. Dr. Hasan TEZER'in sunumuyla "Meningokokal Hastalıklar ve Korunma" başlıklı toplantı gerçekleştirildi ve bu toplantı www.cocukenfeksiyondernegi.org adresinden canlı olarak yayınlandı.

Canlı Yayınımız Prof. Dr. Hasan TEZER'in Hilton Kozyatağı, İstanbul'daki yüz yüze katılımcılardan gelen sorulara ilaveten www.cocukenfeksiyondernegi.org üzerinden gelen sorulara da verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu Canlı Yayının profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş olarak www.cocukenfeksiyondernegi.org, ONLINE TV'den, slaytlarına ise video şeklinde www.cocukenfeksiyondernegi.org, SUNU MERKEZİ'nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

www.cocukenfeksiyondernegi.org

Bu gönderiyi paylaş

Bir yorum yaz